Kaart
Thier de la croix 178, 6637 Fauvillers
Thier de la croix 178 - 6637 Fauvillers - In het dorp Hollange (Fauvillers) biedt ERA Topimmo een charmant huis met 4 voorgevels, een garage en een beboste tuin. Gelegen op een paar minuten van de N4
Deze woning is als volgt samengesteld: Op de begane grond een inkomhal, ingerichte keuken, woonkamer, eetkamer, bureau, badkamer en aparte wc. Eerste verdieping: nachthal en 4 slaapkamers. Op niveau -1: garage, kelder, stookruimte.
IDEALE LOCATIE IN EEN ZEER RUSTIGE OMGEVING.
Technische aspecten: Houten ramen met dubbele beglazing. Elektriciteit om het uur. Centrale verwarming op stookolie, dak in natuurleien.
De geadverteerde prijs is een basis voor onderhandeling en is niet bindend voor de verkoper. De verstrekte informatie is indicatief en niet bindend.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.