Kaart
Burgemeester De Leenerstraat 28, 1755 Gooik
Burgemeester De Leenerstraat 28 - 1755 Gooik - In het landelijke Gooik bieden wij deze mooie woning aan met een bewoonbare oppervlakte van /- 100m².
De indeling van het gelijkvloers: inkomhal, eet- en leefruimte, keuken, berging en WC. Op de 1ste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers (14m²/14m²/8m²) en een badkamer. De zolderverdieping (30m²) valt nog in te richten naar eigen smaak. De woning heeft tevens een garage.
Het tuinhuis en terras in de tuin zijn recentelijk vernieuwd.
De zuid-west gerichte tuin is een groot pluspunt, net als het in 2009 vernieuwde dak met zonnepanelen en recent werd ook een nieuwe aardgasketel geplaatst.
Wenst u een bezoek of een GRATIS SCHATTING van uw eigendom Contacteer dan VMV-VASTGOED via 052/503.503 of via info@vmv-vastgoed.be!
EPC: 250 kWh/(m²jaar) - (UC: 20191202-0002223977-RES-1)
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.