Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Place Bertaux 11, 6041 Gosselies

Huis in Gosselies
€10.000

Place Bertaux 11 - 6041 Gosselies - Gesloten garageboxen te koop in een garagecomplex op Plce Emile Bertaux in Gosselies
Electrische poort is gemonteerd en binnenkort operatief
Apart te koop voor 10.000 - 10500 euro voor een enkele garage, 20000 euro voor een dubbele garage, 40000 euro voor een depot van bijna 100m2 .
Korting alleen voor aankoop van 3 of meer units.
Maar:
De plannen om het vervallen huis aan de ingang te slopen, een mooi appartementsblok te zetten en het volledige terrein mooi te maken zijn getekend. Eenmaal deze plannen in uitvoering zijn zal de waarde en dus ook de verkoopprijs sterk stijgen.
Uitstekende investering - gelegen aan een school en vlakbij de luchthaven van Charleroi.
Prijs voor het volledige lot met 6 enkele, 2 dubbele garages en een magazijnvan bijna 100m2 is 130.000 euro

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 10.000
Type
Huis
Aanvullende details
Referentie
7871320201105144030
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
22 Dec 2020
€10.000 / --

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com