Kaart
Rue du Pont Neuf 18, 1357 Hélécine
Rue du Pont Neuf 18 - 1357 Hélécine - In een kalme 30 km/u straat. 2 minuten van treinstation. 4 minuten van de E40 en een supermarkt. Kruidenier/nachtwinkel op 100 meter. Restaurant en frituur op 100 meter. Het gelijkvloers bestaat uit een inkomhal met trap naar boven, een woonkamer met eetplaats in L-vorm, een keuken met veel licht en een eethoek, die uitgeeft op een ruim terras met grote tuin. Er is ook een bergplaats en garage.
Op het eerste verdiep zijn er vier slaapkamers, een badkamer en aparte WC.
Een halve verdieping hoger is er nog een plaats te gebruiken als bureau of logeerkamer, nog hoger een deels ingerichte zolder.
Het huis beschikt ook over 2 kelders en een nog in te richten kamer dat zich tussen het gelijkvloers en de eerste verdieping bevindt.
Dubbel glas, zonnepanelen en een zuidelijk gerichte tuin maken het plaatje van dit huis compleet en zeker een bezoek waard.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.