Duffelsesteenweg 133 - 2550 Kontich - In Kontich op wandelafstand van het centrum vind je dit charmante, goed onderhouden huis met een gezellige, zonnige tuin vol hoekjes en sfeer. Het beschikt over een garage en enkele tuinhokjes. De woning biedt veel mogelijkheden voor wie op zoek is naar een karaktervolle basis om volledig naar eigen smaak te renoveren.
Indeling:
Op het gelijkvloers bevindt zich de inkomhal, leefruimte, keuken met uitzicht op de tuin, veranda en bureaukamer. Op de bovenverdieping zijn er een badkamer, twee slaapkamers en een mogelijkheid tot een derde kamer of bureauruimte. Daarnaast beschikt de woning over een ruime, droge kelder en verschillende uitbreidingsmogelijkheden.
Troeven:
- Mooie, zonnige tuin met privacy en gezellige zithoekjes
- Zeer goede ligging: op wandelafstand van het centrum en winkels
- Nabij scholen, openbaar vervoer en de recreatiezone van Kontich
- Ruime kelder en uitbreidingspotentieel
- Ideaal renovatieproject met karakter
KIJKDAGEN
We plannen kijkdagen in. Deze gaan door op zaterdag 22 en zondag 23 november. U bent welkom tussen 10-17u. Alle nodige attesten liggen ter inzage. U kan een bod doen onder gesloten omslag, vanaf 395 000 euro. Meer info krijgt u van ons ter plaatse. Indienen van de gesloten omslag kan tot ten laatste vrijdag 5 december. Indien u interesse heeft, graag een afspraak maken zodat wij u persoonlijk kunnen rondleiden. Hopelijk tot dan!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 26/10/2025 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.