Van Dyckstraat 33 - 2550 Kontich - Frisse woning in centrum Kontich.
Volledig gerenoveerde woning met gezellig terras. Zeer fijne ligging: in een rustige enkelrichtingstraat op 100 meter van de winkels.
100 m van openbaar vervoer, 25 meter van school, op nog geen 5 minuten van de oprit naar Antwerpen of Brussel. Op het gelijkvloers hebben we een inkomhal, een apart toilet, een woonkamer van 40m², op een mooie parket in eik. Aanpalend een volledig ingerichte open keuken van 10 m², met alle mogelijke toestellen (oven met pyrolytische reiniging, diepvries - ijskast, inductievuur, groot granieten werkvlak). Via de grote en hoge schuifraam (4m x 2,55m) kom je op het terras (36m²,). De garage doet dienst als grote bergruimte voor fietsen, wasmachine, droogkast, …,. Er is een droge kelder van 10m²,.
Op de 1ste verdieping vinden we 3 slaapkamers op laminaat (14m², 9m², en 9m²,) een volledig nieuwe badkamer met ligbad, dubbele lavabo, toilet en douchecabine (90x120).
De zolder, bereikbaar met een vaste trap, is ingericht als slaapkamer (16m²,) met nog bergruimte onder het schuine dak (5m²,).
Heel het huis is vernieuwd, elektriciteit, water, verwarming, riolering, vloeren, draagbalken, fundering, vloerplaat, isolatie, volledig nieuw dak,…, echt alles.
Zeker de moeite waard om te komen kijken. Het huis kan pas op 1 augustus 2014 ingebruik genomen worden.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 30/09/2023 | |
| 07/02/2008 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.