Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Briel 50, 9340 Lede

Huis in Lede
220 m² wonen
230 m² perceel
1 slaapkamers
€150.000

Briel 50 - 9340 Lede - Voor meer info of een bezoek bel naar Laurens 0472/12.50.10

Deze woning is gelegen in een rustige buurt te Smetlede omgeven door velden.

De woning bestaat uit 2 bouwlagen die volledig werden gestript en dus naar wens kunnen worden ingericht. De ramen werden reeds gestoken alsook isolatie aangebracht op de bovenste verdieping. De aansluiting van aardgas werd ook naar binnengebracht evenals voorzieningen voor elektriciteit zoals te zien op de foto's. De woning is tevens voorzien van een septische put aan de voordeur.

Er zijn nog diverse bouwmaterialen aanwezig waarover afspraken kunnen worden gemaakt.

Verder is er nog een voortuin/staanplaats(en) met toegang tot de garage. Achter de garage bevindt er zich nog een extra ruimte in te richten naar keuze.

Renovatieverplichting van toepassing: binnen vijf jaar na aankoop moet het EPC min. label D halen. Dit pand kan in aanmerking komen voor een ingrijpende energetische renovatie waarbij u kan kopen aan 1 % registratierechten. Contacteer ons voor bijkomende info of check www.mijnverbouwpremie.be.”

Voor meer info of een bezoek bel naar Laurens 0472/12.50.10

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 150.000
Type
Huis
Bewoonbaar
220 m²
Grond
230 m²
Bouwjaar
1918
EPC
571 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 307
Referentie
X9U0ZKC51L1B
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
landschappelijk waardevol agrarisch gebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
20 Sep 2024
€150.000 / Cornelis Goeman

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com