Kaart
Impasse de la Butte 22, 6900 Marche-en-Famenne
Impasse de la Butte 22 - 6900 Marche-en-Famenne - Honesty presenteert dit comfortabele huis met 3 gevels in het centrum van Marche, dicht bij alle voorzieningen.
Dit nieuw gebouwde huis heeft aan de ene kant een prachtig uitzicht op Marche en de omgeving en aan de andere kant op de tuin en het bos.
Dit huis biedt een grote open en lichte leefruimte, 4 mooie slaapkamers (een met een groot balkon), badkamer, 2 aparte toiletten, 1 grote garage en 1 wasruimte. De afwerkingen zijn van hoge kwaliteit. De constructie is traditioneel : bakstenen muren, dak in leisteen, perfecte akoestiek.
De goed georiënteerde tuin is aangelegd, met gras, bloemrijk en volledig omheind.Op het grote terras kunt u er de hele dag van genieten.
Alle huidige technologische apparatuur is aanwezig: alarm, glasvezel, condensatieketel met warmteterugwinning, thermostaten per verdieping, ventilatie met dubbele stroming, thermische panelen enz... De energieprestaties zijn optimaal (PEB A) - Goed onder tienjarige garantie, normale verkoop (onder het regime van de registratie).
Info en bezoeken : 084/456.458
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.