larkenstraat 2 - 3670 Meeuwen-Gruitrode - huis te koop meeuwen-gruitrode - larkenstraat 2 kom deze woning vrijblijvend en zonder afspraak bezichtigen tijdens de era open huizen dag op zaterdag 1 oktober 2011 van 14u00-17u00. graag tot dan. ligging: de larkenstraat is gelegen in deelgemeente wijshagen, horend bij meeuwen-gruitrode. de woning is gelegen een rustige en kindvriendelijke verkaveling met enkel plaatselijk verkeer. in wijshagen zijn een aantal handelaars. voor de grotere boodschappen is men aangewezen op meeuwen of bree, beide op enkele kilometers gelegen. algemeen: de woning is gelegen op ruim perceel van 9 are 10ca. deze degelijke en goed afgewerkte woning is gebouwd in 1979. het niet gendexeerde kadastraal inkomen bedraagt 941,- waardoor normaal beschrijf van toepassing is. de ramen zijn vervaardigd uit hout met dubbele beglazing. de ramen van de veranda zijn uit kunststof. de verwarming is op aardgas. de gaswandketel is enkele jaren geleden nieuw geplaatst. verder is de woning eveneens uitgerust met zonnepanelen. dit zorgt voor een aanzienlijke besparing op de elektriciteitsfactuur. op de vloerplaat van de zolder is 12 cm isolatie voorzien. overige nutsvoorzieningen: riolering, elektriciteit, kabel, stadswater en telefoon. globale indeling: deze zeer ruime en praktische gelijkvloerse woning is als volgt ingericht: via de inkomhal heeft men toegang tot de woonkamer. deze heeft veel lichtinval. de woonkamer is verdeeld in een tv hoek en een zithoek. de zithoek kan volledig afgesloten worden van de woonkamer. via deze zithoek heeft men toegang tot de keuken. deze heeft tijdloze inrichting en is voorzien van alle nodige toestellen en ingebouwd kasten.de keuken wordt gecombineerd met een veranda die momenteel dienst eveneens dienst doet als eetkamer. vanuit de keuken heeft men ook toegang tot het overdekt terras. aan de achterinkom is er nog een gastentoilet en rui me wasplaats met trap naar de kelder. het nachtgedeelte is uitgerust met 3 slaapkamers, waarvan 2 ruime kamers en een iets kleinere kinderkamer. de badkamer is uitgerust met een enkele wastafel, inloopdouche en toilet. het pand is volledig onderkelderd met inpandige garage. de zolder zou nog kunnen ingericht worden met extra kamers. er is boven de keldertrap nog een ruimte voorzien om een vast trap naar de zolder te maken. dit pand kent een goede prijs kwaliteit verhouding en is zeker een bezoekje waard. bekijk tevens de virtual tour voor extra foto's en filmpjes van de woning. stedenbouwkundige inlichtingenfiche aangevraagd, gemeente heeft nog niet geantwoord aangevraagd op: 06 - 09 - 2011
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 04/10/2011 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Meeuwen-Gruitrode.