Sparstraat 12 - 3670 Meeuwen-Gruitrode - In het centrum gelegen half open bebouwing op 5a58ca. De woning is midden jaren '50 gebouwd. Badkamer, keuken en Centrale verwarming zijn vervangen. De verwarming gebeurt op aardgas. Het kadastraal inkomen bedraagt 578,-. Hierdoor is klein schrijfgeld van toepaasing. Op de verdieping zijn er drie slaapkamers. Verder is er ook een zolder een opbergkelder. Achter de woning is er een ruime tuinberging en achteraan het perceel bevindt er zich een vrijstaande garage. Deze is via een aparte weg te bereiken. Gesteldheid huis Direct Bewoonbaar
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 04/01/2012 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Meeuwen-Gruitrode.