Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Jacob van den Ertweghestraat 2, 3670 Meeuwen-Gruitrode

Huis in Meeuwen-Gruitrode
342 m² wonen
4 slaapkamers
€395.000

Jacob van den Ertweghestraat 2 - 3670 Meeuwen-Gruitrode - HUIS TE KOOP MEEUWEN-GRUITRODE - JACOB VAN DEN ERTWEGHESTRAAT 2
Ligging:De Jacob van den Ertweghestraat is gelegen op fietsafstand van het centrum van Gruitrode. Gruitrode is een deelgemeente van Meeuwen-Gruitrode welke een goede ligging heeft t.o.v. Bree, Opglabbeek en Genk. In Gruitrode kan men zich voorzien van alle dagdagelijkse benodigdheden alsook op sportief en cultureel vlak komt u hier zeker aan uw trekken. Ook de kleuter- en basisschool is op wandelafstand van deze woning gelegen.Algemeen:Deze ruime woning is gebouwd in 1992 en is gelegen op een perceel van 9a61ca. Het KI bedraagt &euro, 1.013, hierdoor is het hoog schrijfgeld (10%) van toepassing. Alle ramen zijn voorzien van dubbele beglazing in een houten kader. De woning is voorzien van zonnepanelen. Er zijn maar liefst 36 panelen aanwezig. Het bedrag per groenestroomcertificaat bedraagt hier &euro,330. Verder is de woning aangesloten op de volgende nutsvoorzieningen: elektriciteit, gas, kabeldistributie, stadswater en telefoon. Grondwaterput en septische put zijn aanwezig. Het EPC bedraagt 193 kWh - m²,.Beschrijving:Deze moderne en ruime woning is als volgt ingedeeld:inkomhal met trap naar de eerste verdieping, apart toilet en toegang tot keuken en woonkamer. De rechthoekige woonkamer heeft een inbouwhaard en een schuifraam naar de veranda. De keuken met bar-tablet is uitgerust met alle nodige toestellen: inductie kookplaat, dampkap, oven, koelkast, microgolfoven en een dubbele spoelbak. De keuken is zeer goed onderhouden en geeft uitzicht op de veranda en de achterliggende tuin. Verder bevinden er zich op het gelijkvloers nog een ruime wasplaats met inbouwkasten, een bureel (welke eventueel ook als extra slaapkamer kan dienen) en de veranda. Aansluitend aan de veranda is er een overdekt terras. Op het gelijkvloers bevindt zich ook nog de inpandige, dubbele garage.Op de eerste verdieping bevinden er zich naast de ruime overloop nog vier slaapkamers, de badkamer en een berging met toegang tot de zolder. Deze berging kan eventueel dienen als dressing.De moderne ruime badkamer is uitgerust met een ligbad, douche, een toilet en een dubbele spoelbak in meubel. Verder zijn er nog een aantal inbouwkasten.De tuin is volledig omheind. De achtertuin is op het Zuid-Oosten georië,nteerd. Deze woning wordt verkocht met het ERA Koper Garantie Plan. Dit biedt u garantie van 16 maanden na aankoop van deze woning op alle mechanische toestellen in de woning.Meer foto's en filmpjes vindt u onder -extra info- bij Virtual Tour.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 395.000
Type
Huis
Bewoonbaar
342 m²
Bouwjaar
1992
EPC
193 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
TO7C77K9DCOO
EPC Certificaat
20130422-0001354741-00000002-5
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

07/02/2008€395.000 / --

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Meeuwen-Gruitrode.

Bijkomende informatie