Langestraat 68 - 3202 Rillaar - Gelijkvloerse woning met 3 slaapkamers, zolderberging, garage en tuin op 1409m².
De woning dateert van 1972 en is steeds perfect onderhouden!
Ligging: Gelegen nabij de dorpskern van Rillaar en met vlotte verbindingen naar omliggende gemeenten. Goede verbindingen met openbaar vervoer, winkels en E314.Indeling: Gelijkvloers: Inkomhal, leefruimte, keuken, bijkeuken, veranda, wasplaats, slaapkamer, badkamer, toilet. Eerste verdieping: nachthal, 2 slaapkamers, 2 zolderkamers. Garage en kelder eveneens aanwezig.
Omschrijving: Via de inkomhal bereiken we de leefruimte met aansluitend de keuken. De keuken is volledig vernieuwd in 2020 en is voorzien van de nodige toestellen en bergruimte. Een leuke troef is zeker ook de naastliggende bijkeuken! Op de gelijkvloerse verdieping treffen we eveneens een ruime veranda, wasplaats, slaapkamer en badkamer. Ook de badkamer is volledig vernieuwd in 2020 en is uitgerust met een inloopdouche, lavabomeubel en toilet. Een apart gastentoilet is eveneens gelijkvloers voorzien. De verdieping telt twee slaapkamers en 2 zolderkamers. Parkeren kan u op de oprit of in de garage. De woning is eveneens voorzien van een kelderruimte. Wie op zoek is naar een goed gelegen woning, voldoende ruimte en een mooie tuin, is hier aan het juiste adres!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.