Pamelse Klei 36-42 - 1760 Roosdaal - – BEZOEKDAG VRIJDAG 30 JUNI 2023 – Maak een afspraak via 03 283 85 85 of info@maisonceline.be.
Deze recente en moderne residentie (bouwjaar 2014) bestaat uit:
– 4 appartementen: twee duplexappartementen en twee gelijkvloerse appartementen
– 3 ondergrondse autostaanplaatsen met stockageruimte
– 4 kelderbergingen
– Carport: overdekte autostaanplaats voor 2 wagens
Het perceel is zuidwestelijk georiënteerd en is gelegen in het centrum van Roosdaal op een geheel van 8a 22ca. Het appartementsgebouw kenmerkt zich door zijn hedendaagse en moderne architectuur en geniet van een prachtig uitzicht over de achterliggende weilanden.
Alle entiteiten zijn instapklaar, kwalitatief afgewerkt en energiezuinig. Elke entiteit is tevens voorzien van een ruim en zuidgericht terras met tuinberging. De appartementen hebben een bruikbare vloeroppervlakte tussen 80 m² en 168 m².
Aan de rechterzijde van het gebouw bevindt zich een doorrit van 3m langs waar u de achterzijde van het perceel kan bereiken.
Het geheel wordt te koop aangeboden. Individuele aankoop per appartement is tevens een optie. Elk appartement is momenteel verhuurd en dit zorgt voor een mooi rendement. Er is geen lift aanwezig in het gebouw.
Tot slot werd het dak volledig geïsoleerd, is de elektriciteit conform en werd elk appartement uitgerust met een ventilatiesysteem C.
Elektriciteit: conform / G-Score: A / P-Score: A
Benieuwd naar deze opbrengsteigendom Maak een afspraak via 03 283 85 85 of info@maisonceline.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.