Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Rue des Chanterelles 95, 4100 Seraing

Huis in Seraing
117 m² wonen
533 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€195.000

Rue des Chanterelles 95 - 4100 Seraing - ERA BLAVIER nodigt je uit om dit charmante huis te ontdekken, met 3 ruime slaapkamers. De woonruimtes zijn ontworpen met jouw welzijn in het achterhoofd, met een gezellige woonkamer en een lichte eetkamer, waardoor er een gezellige leefruimte ontstaat waar je kostbare momenten kunt delen met je geliefden. Dit huis zal je verrassen met zijn ruime accommodatie. Het heeft ook een grote garage, die veel extra opslagruimte biedt voor je behoeften.
Overig: de ramen zijn voorzien van dubbele beglazing en luiken, de elektriciteit voldoet aan de huidige normen en de verwarming is op gas.

De grote, hellende tuin (308m²) is een echte aanwinst, met toegang tot het Bois de la Vecquée. Bovendien bieden de twee mooie terrassen een ideale buitenruimte om te ontspannen en te genieten van het mooie weer.

Neem nu contact met ons op 04 235 21 21 om een bezichtiging te regelen en laat je verleiden door dit huis, dat op je wacht om nieuwe pagina's in je geschiedenis te schrijven.

PEB G, N 20160921007371 , E spec : 564 ; E totaal : 80 682

Informatie en afmetingen worden uitsluitend ter informatie verstrekt en zijn niet contractueel bindend.
De eigenaar, verkoper van het pand, heeft het wettelijke, vrije en onafhankelijke recht om al dan niet te verkopen. Als hij besluit te verkopen, is hij niet verplicht het hoogste bod te accepteren, maar kiest hij het bod dat hem het beste past volgens zijn eigen criteria.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 195.000
Type
Huis
Bewoonbaar
117 m²
Grond
533 m²
Prijs/m²
€ 1.667
EPC
564 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 65.988 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 6.599/jaar).
Aanvullende details
Referentie
BK1LG2UL124J
Makelaar Code
1199877
EPC Certificaat
20160921007371
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

06/11/2023€195.000 / ERA Blavier
18/09/2023€195.000 / ERA Blavier
14/08/2023€209.000 / ERA Blavier

Ligging & buurt

Rue des Chanterelles 95, 4100 Seraing

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Rue des Chanterelles 95, 4100 Seraing Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Seraing.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten