Kaart
Diepestraat 55, 9520 Sint-Lievens-Houtem
Diepestraat 55 - 9520 Sint-Lievens-Houtem - Waar vind je nu nog comfortabele ruimten, groen, zon, stilte, en toch gelegen aan een belangrijke weg, bushalte vlak voor de deur, supermarkt en centrum op 1 minuut rijden Hier !
Deze gezellige woning kan zó worden betreden. Kelder en zolder zijn droog, ramen zijn dubbel, electro (met halve domotica!) & cv (met commando op afstand NEST !)vernieuwd. 2 2-persoonskamers . De zolder kan een ruime 3e slaapkamer worden, maar die kan ook beneden (living is meer dan groot genoeg) en dan leg je gewoon isolatierollen op de vloer en bekom je D. Een kost van 2x niets dus.
Voor de handige harry is een plan beschikbaar om de living aan de straatkant om te vormen tot bureel (of dit is de 3e slpk) en de leefruimte met kookeiland uit te breiden tot achterkant garage en met volop zicht op de tuin. Eens dit gedaan woon je in het mooiste huis uit de omgeving.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.