Regentiestraat 2 - 9190 Stekene - Ben je op zoek naar een lichtrijk nieuwbouwappartement met ruim zuiders terras in Kemzeke Gevonden!
Dit appartement is uniek door zijn ruime leefruimte met hoog plafond en het zonnig terras van 38m². Verder is alles perfect afgewerkt en kan je hier direct intrekken. Bovendien kan je hier kopen aan 6% BTW en bespaar je maar liefst 33.500 euro!
Dit appartement voldoet aan de BEN-normen met een E-peil van E20. Dit houdt in dat je lage energiefacturen zal hebben, maar betekent ook dat je de eerste 5 jaar geen onroerende voorheffing hoeft te betalen.
Indeling app D0.1 - gelijkvloers:
Inkomhal met apart toilet, ruime slaapkamer (13m²), volledig ingerichte badkamer (5m²) en de eerste berging (3m²). Verder heb je de tweede berging (3m²) voor wasmachine/droogkast en een zeer ruime lichtrijke leefruimte (42m²) met open luxueuze keuken voorzien van alle toestellen.
Verder heeft dit appartement een zeer ruim terras (38m²).
In de kelder zijn parkeerplaatsen en bergingen mee aan te kopen.
Contacteer ons snel voor een afspraak om jouw nieuwe thuis te ontdekken!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.