Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Blaarstraat 38-40, 3700 Tongeren

Huis in Tongeren
574 m² wonen
900 m² perceel
10 slaapkamers
€620.000

Blaarstraat 38-40 - 3700 Tongeren - Te renoveren appartementengebouw. Het pand biedt ruimte voor 5 appartementen met ruim terras. Elk appartement beschikt over inkomhal, keuken, living, 2 slaapkamers, berging en ruim terras.
Het pand is zeer gunstig gelegen nabij het station, het historisch centrum van Tongeren met vele mooie bezienswaardigheden en toeristische parken, wandelroutes, scholen en winkels.
mooi opbrengstpand en steekt u graag de handen uit te mouwen om dit pand om te toveren naar 5 mooie appartementen Dan is dit zeker een mooie kans voor u!
Neem contact op met ons om het pand te bezoeken. Dat kan op 0477752743 of via e-mail op karenmartens13@gmail.com

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 620.000
Type
Huis
Bewoonbaar
574 m²
Grond
900 m²
Bouwjaar
1960
Aanvullende details
Referentie
0751720210309153803
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

09/03/2021€620.000 / Particulier

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tongeren.

Bijkomende informatie