Kaart
Millerweg 4-Sluizen-Tongeren, 3700 Tongeren
Millerweg 4-Sluizen-Tongeren - 3700 Tongeren - Deze zeer prachtige halfopen pastoriewoning op een oppervlakte van 2a97ca en op 5 min van het centrum en 2 min van de autostrade Brussel Antwerpen en Luik beschikt over 3 slaapkamers,badkamer ,overloop en apart toilet op het eerste verdiep.Op het tweede verdiep is het mogelijk om het in te richten als studio zoals nu voorzien.De woning is voorzien van kwalitatieve materialen en afwerking.Er is voorziening van waterrecuperatie.De voorgevel is voorzien van buitenbepleistering (foto's volgen)Deze foto's zijn van toen ze in aanbouw was
Deze woning heeft drie verdiepen die volledig zijn afgewerkt.De slaapkamers zijn voorzien van internet ,tv en telefoon aansluiting.Op het tweede verdiep beschikt men ook van telefoon ,internet ,tv aansluiting en saufaches.Er zijn er in het dak besparingen voorzien voor 2 Velux ramen en voorziening water toevoer en afvoer.
Op de gelijkvloers bevind zich een waskot,berging ,keuken,living ,inkom en toilet.
De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m en is goed voorzien van stopcontacten En zeer netjes afgewerkt.
Het kadastraal inkomen is berekend op - 680 euro
het huis is gebouwd in 2013 en is momenteel verhuurd.
Bezichtiging na telefonisch contact mogelijk.
contacteer ons.
Makelaars gelieve u te onthouden.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Ligging & buurt
Millerweg 4-Sluizen-Tongeren, 3700 Tongeren
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tongeren.
Marktcijfers in Tongeren
Vergelijkbare panden te koop in Tongeren
Recent verkocht in Tongeren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop