Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Koning Albertlaan 62, 9060 Zelzate

Huis in Zelzate
130 m² wonen
3 slaapkamers
€342.000

Koning Albertlaan 62 - 9060 Zelzate - Voor meer info of een bezoek
Contacteer Gilles Seghers: 0497 72 68 34 of gilles@ocvastgoed.be


Deze moderne rijwoning met 3 slaapkamers en zolder (die kan dienen als 4de slaapkamer) bevindt zich op een zeer centrale ligging voor belangrijke invalswegen, winkels en scholen in de buurt. Op slechts 1 minuut van de R4 en 4 minuten van de E34 en A11.

Bij de opbouw van de woning werd bij elke afslag gekozen voor een bovengemiddeld goede isolatie in vergelijking met de standaard binnen de nieuwbouwsector. Zo is de woning uitzonderlijk goed geïsoleerd, is er vloerverwarming voorzien en geniet de woonst van een stevige portie zonnepanelen.

Met andere woorden: Een woning waar geen kosten bespaard werden, waarmee je helemaal klaar bent voor de toekomt!
(Geen kopzorgen over dure renovatie of EPC-waarden die gehaald moeten worden)

Deze prachtwoonst kan je nog volledig laten afwerken naar eigen smaak, maar zonder de ellenlange wachttijd van een nieuwbouwwoning op plan!



De indeling als volgt:


Gelijkvloers:

Lichtrijke inkomhal met gastentoilet, ruime woonkamer, eetruimte met open keuken, berging, gezellige zuidoost gerichte tuin.

Eerste Verdieping:

Nachthal, badkamer met zowel een bad als inloopdouche, 2 lichtrijke slaapkamers aan de achterzijde van de woonst, 1 slaapkamer aan de voorzijde.

Zolderruimte:

Ruime zolderruimte met veel lichtinval dankzij een dakraam. Kan gebruikt worden als 4de slaapkamer.
Geen 4de slaapkamer nodig Dan is deze ruimte perfect om in alle rust je hobby te beoefenen of ongestoord te werken vanuit je thuisbureau.


Op zoek naar een meesterlijk gebouwde nieuwbouwwoning om jouw toekomstbestendige thuis te creëren
Stuur of bel dan voor een afspraak: 0497 72 68 34 of gilles@ocvastgoed.be



Technische gegevens:
Centrale verwarming op aardgas met vloerverwarming (Vaillant Ecotec ) en dubbele beglazing (hoog rendement, Ug-waarde tot 1.0)

EPB: Wordt opgemaakt na afwerking van de bouw
EPB adviesrapport (voorstudie): EPC A - E-peil = 20
Totale Oppervlakte 214m² - Bruikbare oppervlakte bij benadering -130m²

Stedenbouwkundige inlichtingen: bouwvergunning, geen verkavelingsvergunning, woongebied, geen voorkooprecht, geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd.
Geen overstromingsgevoelig gebied.
Dit pand is niet onderhevig aan de renovatieverplichting.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 342.000
Type
Huis
Bewoonbaar
130 m²
Bouwjaar
2024
Aanvullende details
Referentie
JY9LCK7MDUHK
Makelaar Code
GS2405003
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
20 May 2024
€342.000 / OC Vastgoed

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com