Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Leenhaagstraat 29-a, 3440 Zoutleeuw

Huis in Zoutleeuw
€159.000

Leenhaagstraat 29-a - 3440 Zoutleeuw - In de leenhaagstraat naast huisnr 29B, vinden we dit goed gelegen perceel bouwgrond voor OB terug op 7a92ca.
Tevens bestaat de mogelijkheid om het achtergelegen perceel met loods en koelcel bij aan te kopen. De totale oppervlakte bedraagt dan 14a46ca
Benieuwd naar de mogelijkheden Neem dan zeker contact met ons op - CENTURY 21 Immok Tienen & St-Truiden - 016/821778 - info@immok.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 159.000
Type
Huis
Aanvullende details
Referentie
RJYP1KOPCANH
Makelaar Code
325-5651028
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
10 Jan 2024
€159.000 / C21 Immo K

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com