Leemputten 5 - 9255 Buggenhout - Driegevel woning met uitstekende ligging in een doodlopende
Driegevel woning met uitstekende ligging in een doodlopende straat ! Omvattende op het gelijkvloers: inkomhall met aparte wc, leefruimte, eetkamer en keuken met toegang tot veranda en een kleine werk atelier. Op de verdieping zijn er 2 slaapkamers en een badkamer. De zolder heeft potentieel voor een 3e slaapkamer. De tuin en de rustige ligging, gecombineerd met de juiste vernieuwingswerken geven deze woning een groot potentieel!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Leemputten 5, 9255 Buggenhout
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Buggenhout.
Marktcijfers in Buggenhout
Recent verkocht in Buggenhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop