Kaart
Rubenslaan 11, 9840 De Pinte
Rubenslaan 11 - 9840 De Pinte - DE PINTE - Op zoek naar een rustig gelegen villa te koop in De Pinte Dan is dit pand iets voor u.
De belangrijkste troeven in een notendop:
Zo ziet de gelijkvloers er uit:
Deze op te frissen woning heeft een bewoonbare oppervlakte van 194m² en bestaat uit: een inkomhal/traphal, een grote lichtrijke leefruimte met open haard, volledig geïnstalleerde keuken met toegang tot de tuin. Op de gelijkvloers is er nog een slaapkamer, badkamer met ligbad en ruime garage.
Zo ziet de 1ste verdieping eruit:
Ruime nachthal waar de 3 slaapkamers op uit komen.
Belangrijk:
EPC: 510 kWh/m²
Verkoopprijs: 460.000 EUR
Neem contact op met Axel Lenaerts makelaars voor een bezoek: 09 222 22 33 of depinte@axellenaerts.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.