Rue du Bois 8 - 6800 Libramont-Chevigny - HUIS TE KOOP LIBRAMONT-CHEVIGNY - RUE DU BOIS 8
Mooie villa 5 slaapkamers in een woonwijk gelegen, op een terrein van ong. 1644 m², met zwembad.
Deze villa met alle comfort geniet van een perfecte intimiteit en een groene omgeving.
Het gelijkvloers bestaat uit: inkomhal, eetkamer, salon met houten kachel, bureau met open haard, een slaapkamer, wc, ingerichte keuken en mooie veranda met toegang naar de tuin.
Op de 1ste verdieping: 4 slaapkamers waarvan een met balkon en badkamer (dubbele wastafel, ligbad, douche, wc).
Op de 2de verdieping: ruime zolder (in atelier ingericht).
Op kelderverdieping: garage 1 wagen, verwarmingkelder, kelders.
Uitrusting: Centrale verwarming met mazout (nieuw), nieuwe pvc ramen met dubbele beglazing, elektriciteit met nacht tarief.
Ruime tuin van ong. 1644 m², rond de woning ingericht met zwembad, tuin chalet, broeikassen en moestuin.
Goede ligging, rustig wijk, snel toegang naar snelwegen E411 en N4.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.