Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Lillerhoef 9, 3910 Pelt

Villa in Pelt
494 m² wonen
4368 m² perceel
3 slaapkamers
€749.000

Lillerhoef 9 - 3910 Pelt - Prachtige luxevilla op perceel van 4.368 m² te Pelt
Prachtige instapklare luxevilla, gelegen in een mooie omgeving op het einde van een doodlopende straat. Het eigendom op een perceel van 4.368 m² is te bereiken via een automatische poort in smeedwerk. Op het gelijkvloers bevindt zich een mooie kantoorruimte, royale woonkamer, een leefkeuken, wasplaats met zeer veel ingebouwde kasten, een bijkeuken met extra douche en een dubbele inpandige garage. Op de verdieping 3 zeer ruime slaapkamers en 2 badkamers. Tevens is ereen wijn/bergkelder.

De woning is volledig omringd door een prachtig aangelegde en omheinde tuin.

Indeling:

Gelijkvloers
Via de rotonde voor de woning komt u zo aan de voordeur. We betreden de royale inkomhal met marmeren trap naar de verdieping en vestiaire en gastentoilet. De hal verbindt het kantoor, de riante, warme leefruimte op stijlvolle keramische vloer, met salon waarin een open gashaard, salongedeelte in een erker met zicht op de prachtige tuin, de eetkamer, een volledig uitgeruste keuken met heteluchtoven (2020), microgolfoven (2020), koelkast met vriesvak, inductiekookplaat, vaatwasser AEG (2020) en spoeltafel, uitgevend op hetoverdekt terras. Vervolgens is er een wasplaats met veel bergruimte en een bijkeuken met extra douche en een dubbele inpandige garage met automatische sectionaal poort.

Verdieping
Op de verdieping treffen we via de overloop de fraaie masterbedroom aan met aansluitend badkamer waarin dubbele wastafel, douche, ligbad, toilet en bidet. Verder zijn er twee gastenkamers en nog een tweede badkamer waarin een ligbad, douche en wastafel toilet.
Een vaste trap leidt naar een ruime zolder waar extra leef/slaapruimte kan gecreëerd worden.

Tuin
De woning is volledig omringd door een prachtig aangelegde en omheinde tuin voorzien van tuinverlichting. In de tuin vindt u nog een mooi tuinhuis en een extra houten opbergruimte.

Bijzonderheden:
- Uitgebreide domotica aanwezig
- Zonneluifel en screens aanwezig
- Zuid-gerichte tuin
- Vloerverwarming aanwezig op het gelijkvloers
- Muziekinstallatie woonkamer en keuken
- Automatische sproei installatie aanwezig (via grondwater, 2 grondwaterputten aanwezig)
- Veel privacy!
- Mogelijkheid om 2 tot 3 slaapkamers bij te creëren

EPC 153 kWh/m²
Documenten BosbeheerInformatieplichtEPC

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 749.000
Type
Villa
Bewoonbaar
494 m²
Grond
4368 m²
Bouwjaar
1995
EPC
153 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
1126720201221120011
Makelaar Code
07/1822
EPC Certificaat
20210107-0002357151-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Neen
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Geen

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

21/12/2020€749.000 / Hillewaere Vastgoed

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Pelt.

Bijkomende informatie