Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Eigenaarsstraat 6-A, 2380 Ravels

Villa in Ravels
350 m² wonen
1000 m² perceel
4 slaapkamers
€765.000

Eigenaarsstraat 6-A - 2380 Ravels - Moderne villa op een perceel van 1.000 m², rustig gelegen aan de groene rand van Ravels. De villa is uitgerust met onder meer een open leefkeuken met kookeiland, ruime lichte leefruimtes,  4 slaapkamers, 2 badkamers en een dubbele inpandige garage. De woning heeft een bouwjaar  van 2010 met een gunstig energielabel B.

Gelijkvloerse verdieping: Inkomhal met garderobe en gastentoilet. De zeer ruime lichte open leefruimtes zijn met elkaar verbonden. De leefkeuken is voorzien van een kookeiland en een kastenwand met inbouwapparatuur en een eethoek aan de voorzijde van het huis.
In het midden van de leefruimte is een trap naar de 1ste verdieping en is ook ruimte voor een grote eettafel. Het overdekt terras is via een schuifdeur te bereiken. Links en rechts aan de achterkant zijn twee woonkamers, oorspronkelijk gepland als woonkamer en speelkamer.
Verder op de begane grond een ruime bergruimte/bijkeuken met toegang tot de dubbele inpandige garage met automatische poort.
De vloeren zijn van "gepolierde beton" en zijn voorzien van vloerverwarming.

Eerste verdieping: Ruime lichte overloop/vide met een open werkruimte aan de voorzijde, masterbedroom met dressing. De eerste badkamer is reeds voorzien van alle leidingen en voorbereidingen maar dient nog afgewerkt te worden naar eigen voorkeur. Verder zijn er nog drie slaapkamers/hobbykamer en een 2de badkamer, dewelke reeds is voorzien van bad, toilet, douche en wastafel. Een praktische berging met de technische installaties is ook op de verdieping aanwezig. De vloeren zijn van "gepolierde beton" en op deze verdieping zijn er "Jaga" lage temperatuur radiatoren aanwezig voor verwarming.

Garage: Inpandige dubbele garage met automatische poort.

Buitengebeuren: De achtertuin biedt veel privacy en is voorzien van diverse (overdekte) terrassen. Aan de voorzijde is een voortuin en parkeerruimte op eigen terrein.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2010
- Aluminium kozijnen
- Vloerverwarming
- EPC label B
- Bewoonbare oppervlakte circa 350m²
- Gelegen nabij natuurgebied en al de winkels/scholen van Ravels zijn op korte afstand
- 1 van de 2 badkamers moet nog worden afgewerkt door de nieuwe eigenaar

Bekijk deze woning via ons interactief grondplan: https://deboerenpartners.virtimmocontent.be/start-visit/4291

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 765.000
Type
Villa
Bewoonbaar
350 m²
Grond
1000 m²
Bouwjaar
2012
EPC
121 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 2.310
Referentie
N4GAO1MLN7NO
Makelaar Code
6207 TBB
EPC Certificaat
20240410-0003206119-res-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
17 Apr 2024
€765.000 / De Boer & Partners

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com