Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kapucijnenvoer 63, 3000 Leuven

Garage in Leuven
160 m² wonen
267 m² perceel
4 slaapkamers
2 badkamers
€585.000

Kapucijnenvoer 63 - 3000 Leuven - In het centrum van Leuven, tegenover en met zicht op de prachtige Kruidtuin, mogen wij u deze verrassend ruime woning aanbieden, met garage en brede tuin.
Achter de voorgevel schuilt een bewoonbare oppervlakte van 160m², excl. kelders en garage van 32m². Deze is toegankelijk via een geautomatiseerde poort en ruim genoeg voor het stallen van 2 wagens en/of fietsen (dak vernieuwd in 2017). Mits het bekomen van een vergunning kan de woning boven de garage nog verder worden uitgebreid.
Het gelijkvloers bestaat uit een inkomhal met gastentoilet, een ingerichte keuken met ontbijthoek, een eet- en zitplaats en afsluitbare bureau. Via het overdekt terras betreedt u de tuin die tevens toegang verschaft tot de garage. In de tuin is het genieten in een oase van rust met vrij zicht.
Op de eerste verdieping bevinden zich 2 ruime slaapkamers, een berging/wasplaats en een badkamer met hoekbad, douche, dubbel lavabomeubel en wc.
Op de tweede verdieping zijn er nog 2 slaapkamers en een douchekamer met lavabomeubel.
Ideale, instapklare en lichtrijke gezinswoning op een zeer gunstige ligging en met een goede bereikbaarheid.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 585.000
Type
Garage
Bewoonbaar
160 m²
Grond
267 m²
Bouwjaar
1955
Prijs/m²
€ 3.656
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.132
Referentie
CIU-NRC43-AC
Makelaar Code
3406
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/10/2022 Immo de Dijle €585.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kapucijnenvoer 63, 3000 Leuven

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten