Kaart
Eugeen Verelstlei 2-, 2150 Borsbeek
Eugeen Verelstlei 2- - 2150 Borsbeek - GELIJKSVLOERS 1 SLAAPKAMER APPARTEMENT MET ZUIDGERICHTE TUIN & TERRAS!
Indeling: Inkomhal, leef- en eetruimte, keuken, slaapkamer, badkamer, terras &tuin , gastentoilet en 2 kelderbergingen.
Beschrijving: Het appartement bevindt zich op de gelijkvloerse verdieping van een rustig gebouw. De inkomhal geeft ons toegang tot de leef- en eetruimte met aansluitend de keuken. De keuken is voorzien van een gasvuur, dampkap, frigo met vriesvak & oven. Ook geeft de leefruimte ons toegang tot het terras met zuidgerichte tuin. Verder geeft de nachthal ons toegang tot de slaapkamer en het toilet. Via de slaapkamer betreedt men de badkamer met douche en lavabo. Tot slot zijn er ook nog 2 kelderbergingen.
Ligging: Centraal en gunstig gelegen met openbaar vervoer, winkels, invalswegen, horeca, ... op wandelafstand.
Extra:
- EPC: 311 kWh/m²/j
- Zuidgerichte tuin en terras
- Gemeenschappelijke kosten: €5 (Verbruik gemeenschappelijke delen & syndicus)
- 2 kelderbergingen en extra opbergruimte aan de achtergevel
64 m² cfr. EPC
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Eugeen Verelstlei 2-, 2150 Borsbeek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Eugeen Verelstlei 2-, 2150 Borsbeek
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borsbeek.
Marktcijfers in Borsbeek
Vergelijkbare panden te huur in Borsbeek
Recent verhuurd in Borsbeek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken