Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

André Dumontlaan 15-2, 3665 As

Appartement in As
121 m² wonen
€219.000

André Dumontlaan 15-2 - 3665 As - GOED ONDERHOUDEN EN RUIM 3-SLAAPKAMER APPARTEMENT MET VEEL LICHTINVAL IN AS Verkocht GOED ONDERHOUDEN EN RUIM 3-SLAAPKAMER APPARTEMENT MET VEEL LICHTINVAL IN AS

*** Bekijkt U dit appartement via een aanverwante website Surf dan naar https://matisimmo.be/nl/aanbod/3351185/appartement-te-koop-in-3665-asutm_source=zimmo&utm_medium=referral en klik op volgende link voor het INTERACTIEF GRONDPLAN: https://grondplan.matisimmo.be/grondplan/map=AsAndreDumontlaan15 te bekijken. ***

Dit ruim en lichtrijk appartement is gelegen in residentie “André Dumont” nabij alle voorzieningen in en rondom het centrum van As. Ook de omliggende dorpen en steden zijn van hieruit vlot bereikbaar, net als de op- en afrit van de autostrade E314.

Deze residentie bestaat uit slechts 6 appartementen in een goed onderhouden gebouw met lage gemeenschappelijke kosten.

Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en betreden we via de inkomhal, met toegang tot de ruime woonkamer met veel lichtinval, en aansluitend de keuken. Verder zijn er 3 slaapkamers en een badkamer voorzien van lavabo, bad-douche combinatie en toilet. Ook is er een aparte en praktische wasplaats/berging.
Het terras is toegankelijk via de woonkamer en bevindt zich aan de achterzijde van het gebouw.

Er zijn reeds enkele vernieuwingen uitgevoerd in 2020. Hierbij werden het toilet en lavabo in de badkamer vervangen, net zoals de kookplaat, vaatwasser en boiler.

Het appartement leent zich ertoe om in deze goed onderhouden staat direct te verhuren, dus zeker een interessant appartement voor een investeerder.
Ook is het met enkele aanpassingen en vernieuwingen mogelijk om dit om te toveren tot een moderne woonst.
Het appartement voldoet aan de huidige energienormen, zodat een energetische renovatie niet noodzakelijk en verplicht is.

Aan de voorzijde van het gebouw bevindt zich een autostaanplaats, en ook in de kelder is er een autostaanplaats die bij het appartement hoort.

Voor meer informatie of een afspraak ter plaatse kan u vrijblijvend contact opnemen met ons kantoor via 089/44.00.00 of info@matisimmo.be.  Jochim Vandebroek Regioverantwoordelijke voor Lanaken, Zutendaal, As en Oudsbergen. Bel ons voor een afspraak Mail ons Pandfiche Bekijk op kaart Ref: 3665AndréDumontlaan15/2C

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 219.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
121 m²
Bouwjaar
1992
EPC
267 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 852
Referentie
S1YD-GVE3FC0
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
04 Jan 2023
€219.000 / Matisimmo Bilzen

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com