Château de Falaën , 5000 Namen
Château de Falaën - 5000 Namen - In het pittoreske dorpje Falaën, gelegen in de vallei van de Molignée, bevindt zich het Kasteel. Dit kasteel werd gebouwd in 1907 en ligt in een domein van ± 4 ha met een park en bos. Het werd deels gerenoveerd waarbij de authenticiteit werd behouden.
De bewoonbare oppervlakte van ± 600 m², bestaat uit een ruime inkomhal met vestiaire, verschillende salons, een keuken en een grote orangerie. Op de eerste verdieping bevindt zich de master bedroom met een grote badkamer en nog vier slaapkamers en een badkamer en douchekamer. De tweede verdieping werd ingericht als appartement met salon en keuken, twee slaapkamers met badkamer en nog een extra kamer. Diegenen die houden van de geschiedenis en de natuur, zullen hier hun gade vinden.
Aanvullend : vlakbij de ruïnes van Montaigle, uitstekend gelegen om activiteiten te organiseren, warmtepomp werd reeds geïnstalleerd.
De vallei van de Molignéei biedt een ideale omgeving voor wandelaars, natuurliefhebbers en fietsers.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Maximilien Indekeu op 32 (0) 472 21 40 58.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Château de Falaën, 5000 Namen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Château de Falaën, 5000 Namen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Namen.
Marktcijfers in Namen
Vergelijkbare panden te koop in Namen
Recent verkocht in Namen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.