Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Steenweg op Brussel 60, 1745 Opwijk

Handelspand in Opwijk
174 m² wonen
848 m² perceel
4 slaapkamers
€370.000

Steenweg op Brussel 60 - 1745 Opwijk - Bij deze woning hoort een grote opslagruimte van meer dan 100 m² met daarbij nog extra opbergruimte, een kelder en zolder. Dit magazijn is ideaal voor het stockeren van materiaal, plaatsen van wagens, ... en is voorzien van een automatische poort aan de straatzijde en een poortje naar de tuin achteraan. Het magazijn is ook rechtstreeks toegankelijk vanuit de woning.

De woning zelf beschikt op het gelijkvloers over een inkomhal, een lichtrijke woonkamer met eetplaats, op te knappen keuken en een badkamer (douche-in-bad, toilet en lavabo). Op de verdieping zijn 4 ruime slaapkamers terug te vinden en een kleinere kamer (ideaal als dressing of bureau). Er is tevens een kelder en zolder (valluik) aanwezig. Neem gerust al eens een kijkje in dit uniek pand via onze virtuele rondleiding: https://my.matterport.com/show/m=n8Z4baPbpxT

Zowel de leefruimte als de keuken geven uit op het (deels overdekt) terras met aansluitend de ruime en zonnige tuin (zuidwest oriëntatie!). Extra handig is de oprit langsheen de woning die nog plaats biedt aan meerdere wagens!

Voor meer info en/of een bezoek ter plaatse, contacteer ons via tijl@immotijl.be of 0477/44 86 11.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 370.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
174 m²
Grond
848 m²
Prijs/m²
€ 2.126
EPC
618 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
0Q0WOYY0A7B2
Makelaar Code
5228833
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
nee
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/01/2023 Immo Tijl €370.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Steenweg op Brussel 60, 1745 Opwijk

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Opwijk.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten