Munstersestraat 24, 3690 Zutendaal
Munstersestraat 24 - 3690 Zutendaal - RUIME EN LICHTRIJKE GEZINSWONING IN OPEN BEBOUWING MET RUSTIGE LIGGING IN ZUTENDAAL RUIME EN LICHTRIJKE GEZINSWONING IN OPEN BEBOUWING MET RUSTIGE LIGGING IN ZUTENDAAL
*** Bekijkt U deze woning via een aanverwante website Surf dan naar https://matisimmo.be/nl/aanbod/3452043/huis-te-koop-in-3690-zutendaal en klik op volgende link voor het INTERACTIEF GRONDPLAN: https://grondplan.matisimmo.be/grondplan/map=ZutendaalMunstersestraat24 te bekijken. ***
In de Munstersestraat 24 is deze gezinswoning in open bebouwing gelegen in één van de groenste plaatsen in Limburg, vlak bij de Papendaalse Plas in Zutendaal. Alle basisvoorzieningen zijn van hieruit vlot bereikbaar. Ook is er een vlotte verbinding naar de omliggende dorpen en steden, met de op- en afrit van de autostrade E314 op slechts een 5-tal minuten rijden.
De binnenkant van deze woning is vrijwel volledig gerenoveerd. Zowel de verwarming, als de gasketel, vloeren, badkamer en keuken werden gerenoveerd en ook de elektriciteit is conform. Het dak en de muren zijn reeds geïsoleerd.
We komen de woning binnen via de inkomhal voorzien van een berging en een apart toilet. Aan de rechterkant bevindt zich een eerste (slaap)kamer, die gebruikt kan worden als bureau. Dit is een ideaal gegeven voor kleine zelfstandigen waarbij dit volledig gescheiden blijft van het privé-gedeelte. Aan de andere zijde komen we de woonkamer, voorzien van gaskachel, met aansluitend de keuken en lichtrijke eetkamer met prachtige vide en hoge ramen. Langs de keuken bevindt zich een ruime berging met toegang tot het terras en de tuin. Op de eerste verdieping vinden we nog eens twee ruime slaapkamers waarvan één met dressing. Ook is er de badkamer met dubbele lavabo, ligbad en inloopdouche.
De gezellige tuin is volledig omheind en er is een ruime garage aanwezig voorzien van afvoerleidingen zodat dit ook eventueel dienst kan doen als kapsalon. Ook is er buiten een nieuw gescheiden rioleringsafvoer aangelegd. In de woning is reeds een 3-fasige elektriciteitsmeter aanwezig voor de installatie van zonnepanelen, jacuzzi, autolader, …
Indien u geïnteresseerd bent in deze mooie, gerenoveerde gezinswoning kan u voor meer informatie of een afspraak ter plaatse vrijblijvend contact opnemen met ons kantoor via 089/44.00.00 of info@matisimmo.be. Jochim Vandebroek Regioverantwoordelijke voor Lanaken, Zutendaal, As en Oudsbergen. Bel ons voor een afspraak Mail ons Pandfiche Bekijk op kaart Ref: 3690Munstersestraat24C
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Munstersestraat 24, 3690 Zutendaal
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 30/03/2023 | |
| 07/02/2008 | |
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Munstersestraat 24, 3690 Zutendaal
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zutendaal.
Marktcijfers in Zutendaal
Vergelijkbare panden te koop in Zutendaal
Recent verkocht in Zutendaal
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop