Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Meilrijk 6, 3290 Diest

Kantoor in Diest
165 m² wonen
1424 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€378.000

Over deze woning

Deze charmante bungalow is gelegen in Meilrijk, Deurne-Diest, omgeven door een weelderige groene tuin. Het huis ligt op fietsafstand van Tessenderlo centrum, met zijn talrijke winkels, scholen, eetgelegenheden en openbaar vervoer. Op slechts 10 minuten rijden vindt u het centrum van Diest. De E313 snelweg is ook gemakkelijk bereikbaar. Het pand werd gebouwd in 1996 op een perceel van 14 are 24 ca. Binnen, de woning beschikt over een grote woonkamer (31,80 m²) verrijkt door een elektrische kachel en decoratieve moulures. Dankzij de grote ramen is de ruimte altijd gevuld met natuurlijk licht. Grenzend aan de woonkamer vindt u de keuken en de eetruimte (28,70 m²) met een prachtig uitzicht op de tuin. De keuken is uitgerust met dubbele wastafels, een koelkast, een elektrisch fornuis en een vaatwasser. De bungalow heeft ook drie ruime slaapkamers (16,50, 12,90 en 12,10 m²), centrale verwarming en ruime opslagmogelijkheden. De derde slaapkamer beschikt over een wastafel. De badkamer is voorzien van een ligbad, een douche, een wastafel en een toilet. Een zolder van bijna 76 m² biedt extra opbergruimte of kan worden omgebouwd tot extra leefruimte. Er is ook een overdekt terras (15,40 m²) en een vrijstaande garage (18 m²), naast twee grote tuinopbergruimten (16,90 en 19,90 m²). De tuin biedt een rustige en serene omgeving. De woning is uitgerust met houtprofiel dubbele beglazing ramen met rolluiken en kachel verwarming. Het heeft een voordelige EPC van 272 kWh/m² per jaar. Interesse in deze aantrekkelijke bungalow op een ruim perceel? Stedenbouwkundige informatie is beschikbaar op ons kantoor. Het pand bevindt zich niet in een gemarkeerde oeverzone, signaalzone of gedefinieerd overstromingsgebied (P-score A / G-score A).

Omschrijving van de makelaar

Meilrijk 6 - 3290 Diest - Op Meilrijk in Deurne-Diest vinden we deze leuke gelijkvloerse woning met 3 slaapkamers en een grote, groene tuin.
De ligging in Deurne-Diest biedt heel wat voordelen. Zo bevindt het centrum van Tessenderlo zich op fietsafstand, met haar winkels, scholen, horeca en openbaar vervoer. Het centrum van Diest vinden we op zo’n 10 minuutjes rijden. Ook de op- en afrit van de E313 is gelegen op slechts enkele minuutjes rijden.
Deze open bebouwing werd stevig gebouwd in 1996 en is rustig gelegen op een perceel van 14 are 24 centiare.
Via de inkomhal arriveren we in de ruime woonkamer (31,80 m²), waar de elektrische kachel en moulures voor gezelligheid zorgen. Deze ruimte baadt in het natuurlijk licht, dankzij de vele ramen. Aansluitend bevindt zich de keuken en eetplaats (28,70 m²) met zicht op de tuin. De keuken is ingericht met een dubbele wasbak, een koelkast, een elektrische kookplaat en een afwasmachine.
Op het gelijkvloers vinden we tevens drie ruime slaapkamers (16.50, 12.90 en 12.10 m²), die allen voorzien zijn van centrale verwarming. In de derde slaapkamer is er een lavabo en hier vinden we ook twee bergruimten (6.7 en 3.8 m²) terug; waardoor er meer dan voldoende opbergruimte beschikbaar is. De badkamer is ingericht met een ligbad, een douche, een lavabo en een toilet.
De zolder van bijna 76 m² biedt heel wat mogelijkheden; zowel ter stockage of als eventuele uitbreiding van de woning.
Er is tevens een overdekt terras (15,40 m²) waar het gezellig zitten is. Ook is er een losstaande garage aanwezig (18 m²) met naastliggend twee grote tuinbergingen (16.90 en 19.90 m²). In de prachtige tuin is het zeer rustig vertoeven.
De ramen zijn voorzien van dubbel glas (hout-profielen) met rolluiken en er wordt verwarmd op stookolie. Deze woning heeft een gunstig EPC van 272 kWh/m² jaar.
Spreekt deze leuke laagbouwwoning op een groot perceel jullie aan Contacteer ons dan via info@bosmanvastgoed.be voor meer info of een bezoek ter plaatse. Wij helpen jullie graag verder! Stedenbouwkundige inlichtingen beschikbaar op kantoor.
Bevindt zich niet in een afgebakende oeverzone, signaalgebied of afgebakend overstromingsgebied (P-score A / G-score A).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 378.000
Type
Kantoor
Bewoonbaar
165 m²
Grond
1424 m²
Bouwjaar
1996
Prijs/m²
€ 2.291
EPC
272 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
FM5AJXBRU4B9
Makelaar Code
982
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
In aanvraag
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/06/2023 Bosman Vastgoed €378.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Meilrijk 6, 3290 Diest

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten