Hoogstraat 121 - 3665 As - Statige en energiezuinige herenwoning met praktijkruimte op een terrein van 1458m2 te As.
Deze karaktervolle en zeer ruime herenwoning met praktijkruimte is gelegen op een top locatie in As.
Dit instapklare en goed onderhouden pand heeft een bruikbare oppervlakte van - 493m2 en ligt ideaal om een praktijk of kantoor aan huis om te combineren met het comfortabel wonen.
Een zeer gunstig EPC van 204 kwh/m2, voor 24000EUR groene stroomcertificaten maken het geheel nog interessanter.
In een straal van -2 à 3 km vinden we alles wat nodig is om kinderen op een ideale manier te laten opgroeien.
Er is een praktijkruimte met aparte inkomdeur (momenteel tandartspraktijk) ideaal om een kantoor of praktijk op te starten.
Grote woonvertrekken met dito glaspartijen die een fantastisch zicht bieden op de prachtig aangelegde en onderhoudsvriendelijke tuin. Deze raampartijen zorgen ook voor een schitterende lichtinval.
Dit ruimtelijk pand heeft ontelbare mogelijkheden en is voorzien van alle comfort.
Voor de woning zijn er ook 3 à 4 parkingplaatsen voorzien.
Indeling gelijkvloers:
Inkomhal, toilet, woon-leefruimte met gashaard van - 55m2 met een prachtig zicht op de tuin, toegang tot de tuin en de dubbele garage en overdekte carport.
Via de leefruimte kan je de bovenverdieping betreden en is er ook een doorgang via een dubbele massieve houten deur naar de praktische en volledig uitgeruste keuken met ruimtelijke eetruimte.
Hier is een ook een leuke connectie tot de leefruimte en een aparte toegang tot de praktijkruimte, bovenverdieping, kelder en de aangelegde tuin.
Indeling 1ste verdieping:
Er zijn 2 trappen die ons brengen de ruimtelijke 1 ste verdieping van 172m2.
Hier vinden we 2 ruime slaapkamers met een extra mastergedeelte met grote slaapkamer en extra zitkamer, aparte volledig uitgeruste badkamer. Er is ook een Japans toilet voorzien.
Een aparte hal brengt ons langs de mezzanine met zicht op het leefgedeelte naar de rechtervleugel met mogelijkheid tot 2 slaapkamers en ruime en gerieflijke wasplaats.
Hier kunnen we opnieuw uit aan de trap in de leefruimte. De extra nog in te richten - af te werken zolderruimte bereikbaar via een vaste trap heeft een bruikbare oppervlakte van 102m2.
Indeling zolderverdieping:
Aparte hal met toegang naar 2 ruime aparte kamers van elk -18m2. Een extra ruimte van 48m2.
Alle ruimtes zijn nog af te werken en in te vullen naar eigen smaak.
Buitengewone kenmerken:
-Mogelijkheden tot commerciële activiteiten met parking voor de deur
-Ideale "zicht" locatie
-Perfect onderhouden herenwoning
-4 slaapkamers met mogelijkheid tot meer
-493m2 woonbeleving
-Aangelegde onderhoudsvriendelijke tuin met zonneterras
-Complete hedendaagse en multifunctionele tuinberging
-Inpandige dubbele garage en carport
-Vlotte toegang tot de tuin
-Ideaal om wonen en werken te combineren
-Constante updates van de woning tussen 2009-2021
-Zonnepanelen met groenestroomcerticaten 24000EUR
-Airco
EPC: 204 kWh/m² Documenten EPC Indelingsplan Informatieplicht Kadastraal plan
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.