Kaart
Van Langenhovestraat 183, 9200 Dendermonde
Van Langenhovestraat 183 - 9200 Dendermonde - Mooi appartement te St-Gillis bij Dendermonde
Het appartement is gelegen op de 2de verdieping (geen lift) met als indeling een apart inkom, apart toilet, zeer lichtrijke woon- en leefruimte met open ingerichte keuken, badkamer met inloopdouche (wordt nog geplaatst), lavabo en aansluiting voor wasmachine en droogkast, 2 slaapkamers, overloop/gang en op het gelijkvloers een privatieve garage met toegang toe een ruime privé berging (15m²).
Geen gemeenschappelijke kosten (deze zitten inbegrepen in de huurprijs).
De gunstige ligging biedt tal van voordelen, in de nabijheid van scholen, sporthal, winkels, openbaar vervoer (bushalte) en vlakbij de achterkant van het station van Dendermonde.
Beschikbaar 01/10/2023
Centrale verwarming aardgas (HRVaillant)
Contact: 052/55.55.55 - info@immotwins.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 15/07/2023 |
Ligging & buurt
Van Langenhovestraat 183, 9200 Dendermonde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.