Kaart
Place Loix - Loixplein 7, 1060 Sint-Gillis
Place Loix - Loixplein 7 - 1060 Sint-Gillis - Place Loix, mooi, zonnig, volledig gerenoveerd appartement van 59 m². Het bestaat uit een hal, een wc, een woonkamer met parketvloer, een superuitgeruste open keuken (keramische kookplaat, elektrische oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en vriezer, ruimte voor wasmachine), een slaapkamer die uitkomt op een badkamer met douche in Italiaanse stijl, een kelder EPC: E-.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 11/06/2026 | |
| 31/08/2023 | |
| 10/04/2022 | |
| 10/04/2022 | |
| 05/07/2021 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Gillis.