Kapellestraat 41, 8570 Anzegem
Kapellestraat 41 - 8570 Anzegem - Rijwoning gelegen in deelgemeente Tiegem op 282 m2
Altijd al willen wonen in het dynamische maar tevens poëtisch en landelijk Tiegem
Dan is deze knusse woning met heel wat volumes vast en zeker iets voor u !
Indeling :
inkomhal met toilet.
Ruime living met aansluitend een ingerichte keuken met eetplaats.
Verder op het gelijkvloers is er een badkamer ( ligbad, douche , lavabo) en aanhorigheden.
Westgericht terras met onderhoudsvriendelijke tuin met gazon.
Op het verdiep zijn er 4 kamers en een vaste trap naar de zolder waar nog extra kamers kunnen gemaakt worden.
Er is tevens een kelder die gerenoveerd moet worden.
Bij de woning behoort ook nog een grote garage met elektrische poort op een 15m van de woning.
Technische weetjes :
PVC ramen dubbel glas
Kachels op aardgas
Gelegen nabij het Sint-Arnolduspark met gemakkelijke verbinding naar Waregem-Oudenaarde-Avelgem
Maak je afspraak via jurgen@immodhondt.be of 0471 53 06 18
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Kapellestraat 41, 8570 Anzegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/09/2024 | |
| 18/05/2024 | |
| 23/03/2024 | |
| 07/02/2024 | |
| 06/01/2024 |
Ligging & buurt
Kapellestraat 41, 8570 Anzegem
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Anzegem.
Marktcijfers in Anzegem
Recent verkocht in Anzegem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.