Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Engelstraat 149, 9040 Sint-Amandsberg

Appartement Verhuurd in Sint-Amandsberg
60 m² wonen
1 slaapkamers
€770

Engelstraat 149 - 9040 Sint-Amandsberg - Dit gezellig appartement gelegen op het 1e verdieping bestaat uit een ruime mooie leefruimte, een inkomhal, een open ingerichte keuken met toestellen (oven, elektrische kookplaat), een badkamer met een ligbad, een ruime slaapkamer, een apart toilet en een berging met aansl. voor wasmachine. In de huurprijs is er ook een garagebox inbegrepen (P9), deze bevindt zich achteraan het gebouw en is bestemd voor 1 wagen. Bovenop de huur komen er 70 euro algemene kosten bij. Het pand is onmiddellijk beschikbaar.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 770
Type
Appartement
Bewoonbaar
60 m²
EPC
123 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
SO7HALBFQ5VS
Makelaar Code
gezellig-1-slaapkamerapparteme
EPC Certificaat
20230212-0002808146-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

30/01/2024€770 / Agence Rosseel

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Amandsberg.

Bijkomende informatie