Grote Baan 346, 2235 Hulshout
Grote Baan 346 - 2235 Hulshout - Centraal gelegen in het landelijke Hulshout vinden we deze open bebouwing terug op een perceel van 14a34. Het gebouw is gelegen op 1,5 km van het dorp en is omgeven door scholen, winkels en eetgelegenheden.
Het pand doet op dit ogenblik dienst als kantoorgebouw en bestaat uit 2 verdiepingen, elk met zo'n 204m² bruikbare vloeropp.
De huidige indeling kan perfect aangepast worden naar eigen noden. Alle ruimtes beschikken over een aangename lichtinval. De gewelven zijn van beton.
Door de grote open ruimtes kan dit pand perfect omgevormd worden naar een moderne lichtrijke woning met voldoende slaapkamers, opbergruimte en een zuid- georiënteerde tuin.
Er is ook een ruime kelder aanwezig met een totale vloeropp. van 87m².
Het gebouw wordt centraal verwarmd op gas en beschikt over ramen met dubbele beglazing en rolluiken.
Voor alle info en het inplannen van een bezoek, contacteer ons op 053 89 99 66 of mail naar info@immolierman.be.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Grote Baan 346, 2235 Hulshout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 06/05/2024 | |
| 06/05/2024 | |
| 28/11/2023 | |
| 28/11/2023 | |
| 03/05/2023 |
Ligging & buurt
Grote Baan 346, 2235 Hulshout
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hulshout.
Marktcijfers in Hulshout
Vergelijkbare panden te koop in Hulshout
Recent verkocht in Hulshout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop