Klaprooslaan , 3930 Achel
Klaprooslaan - 3930 Achel - Het betreft een verkaveling van 3 loten bouwgrond in halfopen en gesloten verband gunstig gelegen in het groene Achel.
In de nabije omgeving bevinden er zich winkels, restaurants, Het Domein de Bever en De Achelse Kluis.
Daarbij zijn er 2 halfopen bebouwingen en 1 gesloten bebouwing voorzien.
Lot 1 is een halfopen bebouwing met een oppervlakte van 7 are 27 ca.
Lot 2 is een gesloten bebouwing met een oppervlakte van 8 are 30 ca.
Lot 3 is een halfopen bebouwing met een oppervlakte van 4 are 83 ca.
De 3 bouwloten zijn opgenomen in een verkavelingsplan en dienen samen aangekocht te worden.
De verkoopsvoorwaarden die van toepassing zijn en in acht genomen moeten worden:
- Bouwverplichting binnen de 6 jaar;
- Verbod om de grond met woning te verkopen binnen een periode van 14 jaar zonder toelating van het Schepencollege;
Dit onroerend goed wordt u aangeboden in samenwerking met Covast.
Wenst u meer informatie omtrent de werking van Covast of een bezoek ter plaatse Aarzel niet en contacteer ons gerust op het nummer: 011/57.23.16 of per mail op info@groepaathos.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Klaprooslaan, 3930 Achel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 08/06/2024 | |
| 29/05/2024 |
Ligging & buurt
Klaprooslaan, 3930 Achel
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Achel.
Marktcijfers in Achel
Recent verkocht in Achel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop