Persilstraat 51D-402, 3020 Herent
Persilstraat 51D-402 - 3020 Herent - Deze unieke loft gelegen te Herent in een voormalig fabrieksgebouw biedt de mogelijkheid om naast het bruisende Leuven te wonen zonder de stadsdrukte om je heen. Dit pand is ideaal als u een luxe-gevoel willen ervaren in uw eigen woning. Dankzij de hoge afwerkingsgraad, prachtige uitzichten, ruime leefruimte en materiaalkeuze is deze loft een uniek item op de vastgoedmarkt.
Deze loft bestaat uit 2 slaapkamers, 1 badkamer, volledig uitgeruste keuken, ruime berging, dressing, ruim terras, 2 autostaanplaasten (met mogelijkheid tot plaatsing laadpaal) en beschikt verder over bijzonder veel opbergruimte.
Wegens de loft op de 4e verdieping ligt rijkt het zicht van Leuven tot aan Mechelen. De grote raampartijen zorgen voor een lichtrijke woning waarbij het buiten gevoel volledig naar binnen wordt getrokken.
De woning biedt een prachtige basis aan en is daarom makkelijk volledig naar eigen smaak verder in te richten.
Bent u iemand die net dat extra luxe-niveau verlangt, aarzel dan niet om ons te contacteren via 0470 55 64 24 of info@immolivit.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Persilstraat 51D-402, 3020 Herent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Persilstraat 51D-402, 3020 Herent
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herent.
Marktcijfers in Herent
Vergelijkbare panden te koop in Herent
Recent verkocht in Herent
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop