Steenweg op Aalst , 9300 Hofstade
Steenweg op Aalst - 9300 Hofstade - - Bezoekmoment enkel op afspraak --
Ruim appartement te koop in Hofstade, vlakbij de oprit E40, winkels en het station van Aalst. De ligging, samen met de 2 terrassen en bewoonbare oppervlakte van net geen 100 m², zijn de grootste troeven van dit lichtrijke leefappartement.
De woonst bevindt zich op de tweede verdieping van residentie Zonnewinde.
De indeling is als volgt: de inkomhal met dressing en apart toilet, grote leefruimte met 2 terrassen (voor & achter) en de volledig uitgeruste keuken. Beide terrassen zijn ook voorzien van stopcontacten en buitenverlichting.
Een nachthal geeft uit op de badkamer -voorzien van toilet, wastafel, douche én bad- 2 slaapkamers en de wasplaats.
Dit appartement beschikt over centrale verwarming op aardgas en heeft een zeer gunstige B-score op vlak van energie. Elektriciteit is conform, geen asbest en isolatie rondom!
Ook interessant als opbrengsteigendom!
Voor meer info of een bezoek contacteer ons via 053 / 89 99 66 of via info@immolierman.be.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Steenweg op Aalst, 9300 Hofstade
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Steenweg op Aalst, 9300 Hofstade
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hofstade.
Marktcijfers in Hofstade
Vergelijkbare panden te koop in Hofstade
Recent verkocht in Hofstade
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.