Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Dokter Zamenhoflaan 2-102, 1070 Anderlecht

Appartement Verhuurd in Anderlecht
35 m² wonen
€500

Dokter Zamenhoflaan 2-102 - 1070 Anderlecht - Deze studio bevindt zich op het 9e verdiep van een gebouw met lift. Het beschikt over een living van 24m² met open keuken. Een badkamer met ligbad, lavabo en aansluiting voor wasmachine ligt achter de keuken. Voorts een inkomhal, apart toilet en oostelijk georiënteerd terras. Ideale ligging op wandelafstand van openbaar vervoer, winkels en nabij autostrade! 150€/maand voor verwarming, water en onderhoud van de gemeenschappelijke delen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 500
Type
Appartement
Bewoonbaar
35 m²
EPC
239 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
6447920200807070936
Makelaar Code
1750
EPC Certificaat
20171012-0000513938-01-5
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Anderlecht.

Bijkomende informatie