Avenue Eugène Plasky 173 - 1030 Schaerbeek - Europawijk te SCHAERBEEK - Schitterend gemeubileerd 3-slaapkamer appartement van 120m².
ERA CHATELAIN biedt dit prachtige appartement met 3 slaapkamers aan, ideaal gelegen in de buurt van de Europese instellingen in Schaarbeek met een oppervlakte van 120m².
Het bestaat uit een inkomhal, een prachtige woon- en eetkamer, een super ingerichte keuken, een nachthal, drie slaapkamers, een badkamer en een apart toilet.
Het huis heeft ook drie terrassen en een parkeerplaats.
Je zult de geweldige locatie, de lichte, ruime kamers en de uitstekende faciliteiten zeker waarderen.
Technische kenmerken: Driedubbele beglazing, videofoon, lift, EPB C.
Kosten: €200/maand voor verwarming, warm water en gemeenschappelijke kosten.
De flat is beschikbaar onmiddellijk.
Info en uitzicht: manon@immochatelain.be Ontdek al onze huurwoningen in Schaarbeek exclusief beschikbaar op era.be/chatelain
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 15/10/2022 | |
| 01/10/2022 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schaerbeek.