Heidestraat 11 - 9290 Berlare - Ben je op zoek naar een energiezuinige nieuwbouwwoning in Berlare waar je zelf nog de afwerking kan bepalen Gevonden!
In de Heidestraat wordt door een gerenommeerde ontwikkelaar een hedendaags nieuwbouwproject opgetrokken met 10 BEN-woningen. We zitten hier in een heel rustige straat, maar wel op wandelafstand van bakker, warenhuizen, school en openbaar vervoer. Ook het Donkmeer en talrijke wandel- en fietsroutes zijn dichtbij.
Deze woning wordt future-proof gebouwd: duurzame kwaliteitsmaterialen, een warmtepomp met vloerverwarming, ventilatietype D, zonnepanelen (4.000 Wpiek), waarbij energiezuinigheid centraal staat. Je zal hier niet alleen besparen op je maandelijkse energiefactuur, maar je krijgt bovendien ook nog 50% korting op je onroerende voorheffing gedurende 5 jaar.
Bovendien kan je hier aan 6% BTW kopen, waardoor je hier meer dan 33.000 euro minder betaalt en zo kan deze woning van u zijn voor 440.984 euro kosten inclusief! Oplevering na nieuwjaar.
Geniet nu ook nog van een cheque ter waarde van 6.000 euro BTW in voor terrasbenodigdheden: loungeset, tafel met stoelen, parasol, ...
Indeling woning LOT2:
GLV: Je betreedt de woning in de inkomhal met gastentoilet. Dan heb je de ruime en lichtrijke woonkamer (42m²) waar de open keuken volledig geïntegreerd is en aansluitend is er ook een berging (4m²) voorzien. Vooraan de woning heb je nog een inpandige garage (17m²).
1eV: Op de eerste verdieping kom je uit op 3 ruime slaapkamers (18-14-13m²), waarvan 1 met dressing. Hier vind je ook de ruime badkamer (12m²), een apart toilet en technische berging (3m²).
Begin je al te dromen van je eigen nieuwbouwwoning aan een schitterende prijs, maak dan snel een afspraak en kom een stap dichterbij je droom.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 08/09/2024 | |
| 07/07/2024 | |
| 23/06/2024 | |
| 23/06/2024 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor senioren bij registratiebelasting
- Zijn er veranderingen in de registratiebelasting door de jaren heen
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Berlare.