Valmeerstraat 136A - 3770 Riemst - Goed gelegen hoekperceel LOT 2 voor een halfopen woning, gelegen op 5 minuten van de oprit autosnelweg E313. Het perceel is gelegen in een goede woonomgeving, op de hoek van de
Merestraat (nr. 11) met de Valmeerstraat (nr. 136A).
In de nabije omgeving is bebouwing in verschillende bouwstijlen en hoogtes. Iets verder in de straat ligt de veelbezochte Sint-Severinuskapel, gebouwd in 1611. Scholen, kerk, bankkantoren, supermarkt … zijn gevestigd op 2 tot 3 km afstand. Welkom in Riemst – Valmeer!
- LOT 2 op het verkavelingsplan.
- Perceelsopp.: 5a 45ca
- Oriëntatie: tuin op het zuid-westen: ideale oriëntatie!
- Bebouwbare opp.: de maximale bouwdiepte bedraagt 11m gelijkvloers en op de verdieping.
- Toegestane hoogte: maximaal 2 volwaardige bouwlagen onder de kroonlijst of dakrand – max. 6 m t.o.v. de vloerpeil gelijkvloers.
- Dakvorm: Vrij te bepalen, doch in harmonie met de omgeving en aansluitend op aanpalende daken. In geval van een hellend dak bedraagt de maximale dakhelling 45 graden. Nokhoogte max. 10m t.o.v. vloerpeil ... gelijkvloers.
Bijkomende informatieplicht waterinfo:
- Het goed is niet gelegen in een signaalgebied
- Het goed is niet aangeduid als een watergevoelig openruimtegebied
Wij kunnen geen garantie geven over de juistheid van de gegevens en afmetingen. Lees meer Verberg
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.