Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Fazantendreef 31, 2990 Wuustwezel

Grond in Wuustwezel
103 m² wonen
170 m² perceel
3 slaapkamers
€195.000

Fazantendreef 31 - 2990 Wuustwezel - Gelegen op het domein "Keienven" in Wuustwezel, vlakbij de E19, winkels, openbaar vervoer, enz. treft men deze moderne comfortabele "chalet" (N° 70) op een perceel van ca. 170m².

De chalet is op het gelijkvloers voorzien van een ruime open leefruimte met hoog plafond en voldoende lichtinval in verhouding tot de leefruimte. Aaneensluitend is er een geïnstalleerde keuken voorzien van alle benodigdheden. Via een schuifpui in de leefruimte heeft men toegang tot het ruime terras met zicht op een grote vijver/plas. Eveneens op het gelijkvloers aanwezig zijn 2 slaapkamers (1 grote van ±12m² en 1 kleine van ±7,30m², dewelke momenteel dienst doet als bureau maar eventueel ook kan omgebouwd naar een dressing) en een douchekamer met lavabomeubel een Italiaanse douche alsook een gastentoilet met mini-lavabomeubel en een berging/technische ruimte met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Verder is er een 1ste verdieping/mezzanine met op het verdieping gedeelte 1 ruime slaapkamer ±22,20m² en een open leefruimte op het mezzanine gedeelte (mogelijkheid extra/4de slaapkamer). Hoofd domiciliëring toegestaan. De grond is- en blijft eigendom van domein "Keienven" en de maandelijkse huur voor verblijf bedraagt €330/maand. Contacteer ons voor meer info, vragen en/of een bezichtiging.

Diverse

3 slaapkamers, 4 mogelijk
Hoofd domiciliëring toegestaan
PVC ramen, dubbele beglazing
Koken en Warm water op gas
Verwarming d.m.v. pelletkachel
1 buiten parkeerplaats
Rustig gelegen aan vijver/plas
Maandelijkse huur €330/maand
Grond eigendom domein "Keienven"

Aandacht a.u.b.

De bijzondere situatie van het goed maakt het bekomen van een lening voor deze chalet van uiterst moeilijk tot zo goed als bijna/haast onmogelijk.
De chalet wordt namelijk niet beschouwd als onroerend- maar als roerend goed van 'de aard/het karakter' stacaravan dus kan men hier geen hypotheeklening voor bekomen.
Echter is het bedrag dat men kan lenen voor een roerend goed van 'de aard/het karakter' stacaravan begrensd.
De prijs voor een nieuwe stacaravan uit het topsegment kan gaan van 50.000 EUR tot zelfs 70.000 EUR.
Thans mag het hier op papier dan wel om een roerend goed van 'de aard/het karakter' stacaravan gaan, in de praktijk betreft het hier een behoorlijke en degelijke chalet met alles erop en eraan.
Zoals bv 3 slaapkamers (4 mogelijk) waarvan één beneden, een douchekamer, keuken met alle comfort, tuin met terras aan een vijver en 1 buiten parkeerplaats.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 195.000
Type
Grond
Bewoonbaar
103 m²
Grond
170 m²
Bouwjaar
2020
Prijs/m²
€ 1.893
Aanvullende details
Referentie
M-NLBYE44CXZ
Makelaar Code
2803
EPC Certificaat
In aanvraag
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
neen
Dagvaarding uitgebracht
neen
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
neen
Verkavelingsvergunning
neen
Stedenbouwkundige bestemming
Recreatiegebied
Overstromingsgevoelig gebied
neen

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Fazantendreef 31, 2990 Wuustwezel

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Wuustwezel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten