Albertplein - 8300 Knokke-Heist - Mooi handelspand met mezzanine, uitzonderlijk goed gelegen op het Albertplein. Rechtstreekse toegang tot kelderruimte van ca. 40 m². De winkelruimte is ca. 93 m². Alg. onkosten lastens eigenaar. Onroerende voorheffing lastens huurder. Niet geschikt voor horeca. Huurprijs voor het eerste jaar is 5.000 euro/maand. Vanaf het tweede jaar is de huurprijs 8.000 euro/maand.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 04/09/2024 | |
| 22/05/2024 | |
| 01/11/2023 | |
| 23/09/2023 | |
| 23/09/2023 |
Ligging & buurt
Albertplein, 8300 Knokke-Heist
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.
Marktcijfers in Knokke-Heist
Vergelijkbare panden te huur in Knokke-Heist
Recent verhuurd in Knokke-Heist
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken