Leutsestraat 11-13, 3690 Zutendaal
Leutsestraat 11-13 - 3690 Zutendaal - Opbrengsteigendom met 4 wooneenheden: 2 duplexappartementen en 2 appartementen op het gelijkvloers. Elke unit heeft een oppervlakte van 120 m2, 3 slaapkamers, badkamer, keuken, garage en ruime berging/kelder. De duplexen hebben een terras van 49 m2. Rondom het gebouw is er nog voldoende ruimte om tuintjes te voorzien. Deze vierwoonst staat op een bouwgrond van 11 are. Alle units zijn verhuurd. Er zijn geen gemeenschappelijke kosten.
Het gebouw is van het jaar 1974 waardoor er op termijn renovatiewerken nodig zijn.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leutsestraat 11-13, 3690 Zutendaal
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 10/09/2024 |
Ligging & buurt
Leutsestraat 11-13, 3690 Zutendaal
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zutendaal.
Marktcijfers in Zutendaal
Vergelijkbare panden te koop in Zutendaal
Recent verkocht in Zutendaal
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop