Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopold II-Laan 29, 8420 De Haan

Investeringspand in De Haan
195 m² wonen
118 m² perceel
5 slaapkamers
€365.000

Leopold II-Laan 29 - 8420 De Haan - Heden kunnen wij u een te renoveren pand aanbieden met tal van mogelijkheden als eigen bewoning, investering, opbrengsteigendom of gewoonweg een top tweede verblijf aan zee.

Deze woning van 1959 heeft een goede structuur waardoor er voor de renovatiespecialisten heel wat mogelijkheden zijn, deze zijn quasi onbeperkt en geeft uw verbeelding alle vrijheid. Het gabarit en volume is dermate aanwezig dat er kan gegoocheld worden met ruimte en kwaliteit.

Los van het charmante gebouw is de locatie sowieso de meerwaarde van dit verhaal, zelden heeft u de mogelijkheid om op deze locatie iets aan te kopen met zo een volume en potentieel. De duinen, strand en zee liggen recht voor de woning en van hieruit wandelt u op 5 minuten naar het vernieuwde zwembad, de zeedijk, de winkelstraat en de markt. Overal dichtbij dus maar toch rustig en voor deze woning zijn er ook een hele resem parkeerplaatsen voorzien.

Mocht u dit pand wensen te bezoeken bel of mail dan snel naar 0475/24.59.79 - lodewijk@keyimmo.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 365.000
Type
Investeringspand
Bewoonbaar
195 m²
Grond
118 m²
Bouwjaar
1959
Prijs/m²
€ 1.872
EPC
370 kWh/m² D

Ligging & buurt

Leopold II-Laan 29, 8420 De Haan

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Haan.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten