Avenue De La Joyeuse Entrée - Blijde Inkomstlaan 12, 1040 Etterbeek
Avenue De La Joyeuse Entrée - Blijde Inkomstlaan 12 - 1040 Etterbeek - Bel appartement, 3 chambres dont 1 style bureau, 3 terrasses (1 avant, 1 arrière et 1 annexe cuisine très pratique)
Situé face au parc du Cinquantenaire, à 2 minutes de marche de la plus belle entrée du parc et 5 minutes à pied de la gare Bruxelles-Schuman.
ATOUTS ESSENTIELS
Living 7.5/5.5m avec vue unique sur les arbres du parc.
Façades avant (Sud-Est) et arrière entièrement rénovées en 2023.
Feu ouvert avec cheminée individuelle.
Immeuble bien géré et habité en majorité par les propriétaires.
L'appartement appartient à la même famille depuis sa construction
en 1958.
Vente directe par le propriétaire.
Installation électrique entièrement refaite en décembre 2024
AUTRES POINTS INTERESSANTS:
Deuxième étage lumineux.
Nombreux placards et rangements, et petite annexe à la cuisine.
Bonne cave à proximité de la chaudière.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue De La Joyeuse Entrée - Blijde Inkomstlaan 12, 1040 Etterbeek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 03/10/2025 | |
| 16/01/2025 | |
| 14/06/2021 |
Ligging & buurt
Avenue De La Joyeuse Entrée - Blijde Inkomstlaan 12, 1040 Etterbeek
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Etterbeek.
Marktcijfers in Etterbeek
Vergelijkbare panden te koop in Etterbeek
Recent verkocht in Etterbeek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.